esmaspäev, 25. august 2008

Kahju vaadata

Eile, kui koju tulin, nägin prügikastide juures koledat pilti - keegi oli ära visanud suure koguse lõnga. Kahju, kui inimene ise sellega midagi mõistlikku teha ei oska ja ei tunne kedagi, kellel selle üle hea meel oleks...

Vahepealsest kudumisprogressist. Eile oli üks suur laisklemisepäev. Selles mõttes, et remonti me absoluutselt ei teinud. Ei olnud kuidagi üldse tuju ja pime oli ka. Enamus päevast kulus Scrubsi vaatamisele (ehk Skruubid - nii me neid omavahel nimetame) ning samal ajal loomulikult kudumisele. Varsti jõuan käeaukudeni. Varsti näitan pilte ka.

Laupäeval käisime seenel. Korjasime kaks ämbritäit. Puravikud, kukeseened ja kuuseriisikad praadisin samal õhtul koos kaalika ja kartuliga ära. Riisikad ja pilvikud kupatasin. Osad panin sügavkülma, ülejäänutest küpsetan täna suure seenepiruka.

Remondist ka. Lõpp hakkab lõpuks ometi paistma. Tundub, et mööblitegemine hakkab lõpule jõudma. Lauad on peitslakiga üks kord lakitud, üks kord tuleb veel teha, vahepeal nühkisime juba nad uuesti paljaks, sest lõpptulemus ei meeldinud. Radikakatted ootavad värvi ning nädalavahetusel loodame seinade ja lae värvimisega algust teha.

Pilte näitan varsti.

Kommentaare ei ole: